Yazarlık Başvurusu

Birer eğitim imecesi olan matematikkafe.com ve annebabaokulu.net sitelerimizin en önemli kuruluş amaçlarından birisi de, çalışmalarını paylaşmak isteyen kişilere seviyeli bir ortam hazırlamaktır. Eğitim ile ilgili etkinlikleriniz veya köşe yazılarınızla platformumuzda yer almak isterseniz sitemize başvuruda bulunabilirsiniz.

annebabaokulu.net veya matematikkafe.com sitelerinde yazar olmak için ne yapmalıyım?

annebabaokulu.net veya matematikkafe.com sitelerimizden birine yazar olmak için öncelikle siteye üye olmalı ve ardından üyeliğinizin “Yazar” olarak değiştirilmesi için iletişim bilgilerinden bize ulaşmalısınız. Ardından kullanıcı özelliğinizi “İçerik Sağlayıcı” olarak değiştireceğiz. Bundan sonrasında yazılarınızı yazıp düzenleyecek ve site editörünün onayına göndereceksiniz.

2. yöntem olarak aşağıdaki formu doldurarak da başvurabilirsiniz.

Amatör veya profesyonel herkese kapımız açıktır (; bekliyoruz.

Sitemize göndereceğiniz yazılar konusundaki İlkelerimiz:

  • Gönderilen makalelerin yazarın özgün çalışması olması gerekmektedir.
  • Yapılan alıntılar yazıda belirtilmelidir.
  • Makalelerin yayınlanıp yayınlanmaması konusundaki karar site yönetimine aittir.
  • Yayınlan makalelere herhangi bir ücret ödenmez.
  • Siyasi içerikli yazılar yayınlanmaz.

Sitede yazılı Yazarlık Sözleşmesini kabul ediyor yukarıdaki bilgilerin doğruluğunu kabul ve taahhüt ederim.

YAZARLIK SÖZLEŞMESİ

Yazarlık başvurum kabul edildiği halde tarafıma verilecek kullanıcı  adı ile üye olarak  sitede KÖŞE YAZILARI köşesinde köşe yazarı olarak yazı yazmak ve yayınlamak.

Yazdığım ve yazacağım; site içerisinde yayınlanan ve yayınlanacak yazılarımın TÜRKİYE CUMHURİYETİ  yasalarına uygun olacağını; kişi ve kurumları incitmeyecek, karalamayacak, zan altında bırakmayacak yazılar olacağını ve tüm sorumluluğu kabul ettiğimi kabul ve beyan ederim.